+90 216 378 88 07
May Dübel Bağlantı Elemanları
2024 Fiyat Listemizi İndirdiniz Mi?
Hemen menü kısmından 2024 fiyat listemizi indirebilirsiniz.
FİYAT LİSTESİNİ İNDİR

Trifon Vida, kalın gövdesi ve iri dişleriyle öne çıkan özel bir ağaç vidası türüdür ve genellikle altı köşe başlı, yani cıvatalıdır. ST malzemeden üretilmiş olup, sağlam bir yapıya sahiptir. Trifon vidanın diş boyu, toplam boyuna bağlı olarak değişkenlik gösterir ve birinci sınıf malzemeden üretilir. Sağlam yapısı sayesinde kolayca monte edilebilir ve monte edildiği yere uyum sağlar. Trifon vida ölçüleri, çapını ve malzemeye giren bölümün boyunu belirtir.

Trifon Vida, May Dübel Bağlantı Elemanları tarafından üretilen, radyatör imalatçıları için özel olarak tasarlanmış bir bağlantı elemanıdır.

Bu vida çeşidi, özellikle bariyerler, delinatörler, kasis ve otopark ürünleri gibi alanlarda plastik dübellerle birlikte kullanılarak, bu ürünleri zemine sabitlemek amacıyla tercih edilir. Trifon vidaların diş aralıkları geniş olup, dayanıklılıklarını artırmak için özel çinko kaplamaya sahiptir. Bu özellikleri sayesinde zorlu hava koşullarına karşı direnç gösterir ve renk atma gibi sorunlarla karşılaşmaz.

Trifon vidalar, otoyollarda, iş yerlerinde, park alanlarında ve özel alanlarda izinsiz park etmeyi önlemek amacıyla kullanılan bariyer ve kasis gibi ürünleri sabitlemek için idealdir. Ayrıca beton-ahşap trifon vidalar, ahşap karkasa montaj için özel olarak tasarlanmıştır.

Montajları oldukça kolay olan trifon vidalar, matkap yardımıyla doğrudan kullanılacak yüzeye monte edilebilir. Montaj öncesinde alanın temizlenmesi önemlidir. Montaj işlemi sırasında, asfalt delme işlemi yapılır, plastik dubel deliğe yerleştirilir ve son olarak civata dübelin içerisine matkap yardımıyla sıkılır.

ÜRETİM YAPTIĞIMIZ ÖLÇÜLER

Anma ÖlçüsüÇapBoy
M8X408MM40 MM
M8X508MM50 MM
M8X608MM60 MM
M8X708MM70 MM
M8X808MM80 MM

22 Kasım 2023
204 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN