1974’TEN BUGÜNE

MAY DÜBEL

Bizi biraz tanıyın! 

Kalitemizi ön planda tutarak , çalışmalarımızı sürekli geliştirdik!

  • Hakkımızda
  • Misyonumuz
  •     Vizyonumuz    
  •     Belgelerimiz
Hakkımızda

Hakkımızda

Ne zaman nerede nasıl ?

Firmamız 1974 yılından beri Bağlantı Elemanları sektöründe faaliyet göstermekte olup, kalitesi ile sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Farklı kalite, çesit ve ebatlarda Dübel, Kelepçe, Baglantı Elemanları ve birçok özel üretimle, Nalburiye, Hırdavat ve İnşaat alanlarında üreticiye en geniş ürün yelpazesini, en yüksek kalitede, en iyi hizmet anlayışıyla, en ekonomik olarak sunabilmektedir.MAY DÜBEL BAGLANTI ELEMANLARI İNŞAAT GIDA OTOMOTİV İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. kurulduğundan bu yana uygun fiyat, kaliteli ürün, geniş çeşit yelpazesi ve stoğu, sevkiyat ve en önemlisi tecrübeli kadrosuyla, yüksek titizlikle çalışarak sektöründe özel bir yer edinmiştir.Merkez: Perpa Ticaret Merkezi / OkmeydanıFabrika: Pendik / Kurtköy’de 1600m²’lik kurulu alanda, 15 idari ve 35 personeli ile hizmet veren köklü bir kurulustur. Üretimi yapılan çelik dübeller müşteri talepleri doğrultusunda kullanıma hazır hale getirilmektedir. Kaliteli ürün ve hizmet vermeyi ilke edinmiş olan bir firma olarak en büyük gayemiz sürekli gelişen organizasyon yapısı içinde müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamak, topluma ve çevreye sürekli katma değer sağlamak ve bağlantı elemanları sektöründe hep daha da ileri gitmek ve uzun yıllar hizmet vermektir.

Misyonumuz

Misyonumuz

Ne yapıyoruz , hedeflerimiz ?

MAY DÜBEL’in amacı; yönetim anlayışını, felsefesini, organizasyonunu ve sistemlerini “Toplam Kalite Yönetimi” ne uygun hale getirmek, bu doğrultuda pazar payını, karlılığını, rekabet gücünü arttırmaktır. Bu esaslar dahilinde ilkelerimiz;

  1. • Ürün ve hizmet kalitesinde lider olmak,
  2. • Sürekli iyileşmek ve gelişmek,
  3. • Maliyetleri düşürerek rekabet imkânımızı arttırmak,
  4. • En kaliteli ürünü, satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışıyla vermek,
  5. • Müşteriyi tam anlamıyla memnun etmek,
  6. • Yeni teknolojileri yakından takip ederek bünyemizde uygulamaktır. 
    Vizyonumuz    

Vizyonumuz

Ne yapacağız ?

Firma olarak kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz. Etkin ekip çalısmasına ve her düzeyde açık iletisime inanırız. Firmamızda çalısan herkesin “kendi isinin lideri” olduguna ve irmamızın ortaya koydugu hedefler ile ülke ekonomisine de katkısı olacagına inanırız. 

    Belgelerimiz

Bizi arayın!

0212 222 56 31-42

Çalışma Saatlerimiz

08:00 – 19:00

Yardımcı Olabiliriz ?

info@maydubel.com.tr