+90 216 378 88 07
May Dübel Bağlantı Elemanları
2024 Fiyat Listemizi İndirdiniz Mi?
Hemen menü kısmından 2024 fiyat listemizi indirebilirsiniz.
FİYAT LİSTESİNİ İNDİR

Hakkımızda

MAY DÜBEL BAGLANTI ELEMANLARI İNŞAAT GIDA OTOMOTİV İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ., Türkiye’nin önde gelen bağlantı elemanları üreticilerinden biridir. Firmamız, 1974 yılından beri kaliteli ürünleri ve hizmetleri ile sektöründe özel bir yer edinmiştir.

Bağlantı elemanları sektöründe geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, dübel, kelepçe, bağlantı elemanları ve birçok özel üretimle Nalburiye, Hırdavat ve İnşaat alanlarında üreticiye en iyi ürünleri sunmaktadır. Ürünlerimiz farklı kalite, çeşit ve ebatlarda üretilmektedir ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kullanıma hazır hale getirilmektedir.

MAY DÜBEL, merkezi Perpa Ticaret Merkezi / Okmeydanı’da olan köklü bir kuruluştur. Ayrıca, 1600m²’lik kurulu alanda ve 15 idari ve 35 personeli ile Pendik / Kurtköy’deki fabrikasında üretim yapmaktadır.

Firmamız, kaliteli ürün ve hizmet vermeyi ilke edinmiş ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Yüksek titizlikle çalışan tecrübeli kadrosu ile sürekli gelişen organizasyon yapısı içinde müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı ve topluma ve çevreye katma değer sağlamayı hedeflemektedir.

MAY DÜBEL BAGLANTI ELEMANLARI İNŞAAT GIDA OTOMOTİV İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. olarak, bağlantı elemanları sektöründe hep daha ileri gitmek ve uzun yıllar hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ürünler ve hizmetler ile sektörümüzde öncü konumumuzu sürdürmeye devam edeceğiz.

Kalite Anlayışımız

Ürün ve Hizmet Kalitesinde Lider Olmak,

Sürekli İyileşmek ve Gelişmek,

Maliyetleri Düşürerek Rekabet İmkânımızı Arttırmak,

En Kaliteli Ürünü, Satış Öncesi Ve Sonrası Hizmet Anlayışıyla Vererek, Müşteriyi Tam Anlamıyla Memnun Etmek,

Yeni Teknolojileri Yakından Takip Ederek Bünyemizde Uygulamaktır.

Firma olarak kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz.

Etkin ekip çalışmasına ve her düzeyde açık iletişime inanırız.

Firmamızda çalışan herkesin “kendi işinin lideri” olduğuna inanırız.

Firmamızın ortaya koyduğu hedefler ile ülke ekonomisine de katkısı olacağına inanırız.