Klipsli Çelik Dübel

May Dübel Bağlantı Elemanları olarak Klipsli Çelik Dübel hizmeti verdiğimiz 50.yılımızda müşterilerimizden tam puan aldık.

Toplam 24 ülke ve tüm Türkiye geneline Klipsli Çelik Dübel ürünü gönderiyoruz ve 33 farklı ölçüde üretim yapıyoruz. Genel yanı itibari ile bir çelik dübelde olması gereken kaliteli hammadde ve sağlamlık testlerinin hepsi firmamızda mevcuttur.

Sizlere klipsli çelik dübel konusunda hangi hizmetleri sunuyoruz?
M8 Klipsli Çelik Dübel
M10 Klipsli Çelik Dübel
M12 Klipsli Çelik Dübel
M14 Klipsli Çelik Dübel
M16 Klipsli Çelik Dübel
M18 Klipsli Çelik Dübel
M20 Klipsli Çelik Dübel
M24 Klipsli Çelik Dübel

olarak toplam 8 farklı matkap çapında ve 33 farklı boyda üretim yapıyoruz. Bunun yanında zamanında teslim ve seri üretim garantisi veriyoruz.

Sizde projelerinizde ve şantiyelerinizde gönül rahatlığıyla Klipsli Çelik Dübel ürünlerimizi kullanabilirsiniz.

Hemen Ürünlerimiz İle İlgili Teklif Almak İçin Tıklayın!

Klipsli Çelik Dübel ürünlerinde ihtiyaçlarını Türkiye’nin en büyük bağlantı elemanları imalatçısından satın alın en az %30 daha uygun fiyata en kaliteli ürün alın.

Danışmanlarımız 7/24 sizlere hizmet veriyor. Bize ulaşmak için gün her saati bilgi@maydubel.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Sertifikalarımızı İncelemek İçin Tıklayınız.

May Dübel Bağlantı Elemanları; çelik dübel imalatı yapan, bununla birlikte teknik hırdavat ve sanayi malzemeleri çeşitlerini bünyesinde bulunduran bir kuruluştur.

Üretim ve Satışı yapılan çeşitler, sahasındaki dünya markaları ve Türkiye’ de üretilen kaliteli el aletleri, hırdavat malzemeler ve her türlü inşaat malzemelerini kapsamakta, ayrıca endüstriyel ihtiyaca yönelik özellik arz eden birçok malzemeyi temin etmektedir.

ISO 9001–2000 belgeli olan firmamız kaliteye olan inancı ve sonsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışmaktadır.

Related Posts

Translate »