Çelik Dübel

Çelik Dübel konusunda 50 yıldır gururla hizmet veren May Dübel Bağlantı Elemanları sektörünün en iyi temsilcisi olarak yurtdışı dahil 2000’den fazla müşteriye tedarik sağlamaktadır.

Çelik Dübel denilince ilk akla gelen kalite ve sağlamlık konusunda üretimde belli gelişimlere yatırım yapan firmamız , Türkiye’nin en kalite çelik dübelini üretmektedir.

Seri üretimde en fazla tonajda çelik dübel üreten May Dübel Bağlantı Elemanları toplamda 2 fabrikada imalat yapmaktadır. Fabrikalarımızda çelik dübel , civata , somun , pul , gijon , saplama ve vida üretimi yapılmaktadır.

2021 yılı itibari ile Çelik Dübel üretiminde kapasitemizi %200 arttırarak en erken ürün teslimi yapmaktayız. Projelerinizde kullanabileceğiz güvenli ve sağlam çelik dübel ürünlerini firmamızdan güvenle talep edebilirsiniz.

Yerli üretim olan çelik dübel ürünlerimiz %100 çelik hammadde ile üretilmektedir. Tüm ürünlerimizin kalite sertifikası bulunmaktadır. Ayrıca çelik dübel numunesi isteyen tüm müşterilerimize ücretsiz numune gönderimi sağlamaktayız.

Paslanmaz çelik dübel konusunda da üretim hacmini %140 oranında genişleten firmamız , inox paslanmaz çelik dübel kalitesini A2 ve A4 olarak belirlemiştir. Buda ömür boyu dayanan çelik dübel ürünün ortaya çıkmasını sağlamıştır. Belirli bir kalite testine giren hammaddelerimiz tüm sertifikaları tarafınıza üretim sonrası teslim edilir.

Kaliteli ve tecrübeli uzman personelimizin kontrollerinde siparişlerinizi zamanında ve hızlı teslim ediyoruz.

Türkiye’nin her şehrine bayilik verme konusunda attığımız adımlardan haberdar olmak ve bayilik başvuru yapmak için buraya tıklayınız.

May Dübel Bağlantı Elemanları Çelik Dübel ürünleri için teklif almak için buraya tıklayın.

Related Posts

Translate »