Asansörler İçin Hangi Çelik Dübel Kullanılır?

Uzun zamandır bir çok müşterimizden sorusunu aldığımız bu problemi ortadan kaldırmak amacı ile bu blogu sizler için hazırladık.

Asansörlerde genel sağlamlık ve denge prensibini sağlayacak olan çelik dübel amaca göre farklılık göstersede %90 olarak klipsli dübel tercih edilir.

Klipsli dübeller genel olarak sağlam ve uzun ömürlü olmaları nedeni ile yük taşıması ve ya canlı taşıması yapılan mekanizmalarda güvenle kullanabilir. Çekiş ve kaldırma güçlerinin belirlenen projeler kapsamında dengeli olarak belirlenmesi gerekir. Türkiye’deki asansörlerin yaklaşık yüzde elli beşinde M12X110 Klipsli Dübel kullanılırken yüzde otuz beşlik kısmında ise M16X145 Klipsli Dübel kullanılmaktadır.

Bu dübeller piyasada asansör dübeli olarakta bilinmektedir.

Türkiye’nin en büyük çelik dübel üreticisi olan May Dübel Bağlantı Elemanları asansör firmaları için özel geliştirdiği New X Premium serisi ile daha sağlam ve dayanıklı çelik dübel garantisi vermektedir.

Sektördeki 50.yılını kutlayan şirketimiz, siz değerli müşterilerine sürekli olarak yenilikçi ve dayanaklı ürünler sunuyor.

Türkiye’nin en kaliteli hammaddesini kullanan şirketimiz dünyanın 43 ülkesinde ithalat yapmakta olup , sağlam ve kalite klipsli dübel satışlarını gerçekleştirmektedir.

Sizde asansör firmanız için gerekli olan bağlantı elemanları şirketimizden temin edebilirsiniz.

Hemen teklif almak için buraya tıklayınız.

Related Posts

Translate »